Gdańsk.com

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Mazowieckie

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Mazowieckie

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej to uczelnia z 20-letnim doświadczeniem w kształceniu praktyków różnych dziedzin. Położenie placówki sprzyja nauce w komfortowych warunkach, ponieważ mieści się ona wśród lasów mazowieckiego Józefowa, co wyróżnia ją spośród innych uczelni położonych po środku dużych miast, wśród zgiełku i hałasu.

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Mazowieckie 2022

Uczelnia posiada uprawnienia do prowadzenia studiów o profilu ogólnoakademickim oraz praktycznym. Opracowane przez naszą kadrę programy kształcenia są zgodne z wytycznymi określonymi w przepisach prawa oraz założeniami innowacyjnej gospodarki. Jako placówka Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Mazowieckie dajemy naszym studentom możliwość kształcenia z wykorzystaniem najnowszych metod nauczania, a także w dopuszczalnym zakresie wykorzystujemy metody i techniki kształcenia na odległość, tzw. e-learningu.

Rozbudowana oferta kształcenia zasługuje na uwagę, gdyż znajdują się w niej kierunki, które dają możliwość nieustannego rozwoju i zbudowania sobie stabilnej przyszłości. Studia licencjackie, które są pierwszym krokiem do poszerzenia swoich kwalifikacji i zdobycia tytułu licencjata, odbywają się w WSGE w dwóch trybach: stacjonarnym (od poniedziałku do piątku) oraz niestacjonarnym (weekendowo). Każdy z kierunków przewiduje 3-letni okres kształcenia i po zaliczeniu sześciu 5-miesięcznych semestrów kończy się uzyskaniem dyplomu potwierdzającego wykształcenie wyższe zawodowe.

Dodatkowo każdy z naszych studentów może wziąć udział w programie stypendialnym i skorzystać z dofinansowania do nauki. Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie mocno wspiera również program wymiany studenckiej Erasmus Plus, podczas którego studenci mają możliwość wyjechać na okres nauki do innego kraju, aby zdobyć nowe doświadczenia, poszerzyć horyzonty i obyć się z inną kulturą, co bezsprzecznie owocuje w przyszłości.

Udostępnij
Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
Kategorie aktualności
zabezpieczenie zawodów konnych. transport medyczny zamość

Pruszcz-gdański.pl

Twój serwis z artykułami.